Я страціў рахунак

• Я страціў рахунак і мой сябар сказаў, што ты толькі дапамагаеш

• @AstroBg_44 ????!(??

• Mentors

@AstroBg_44 said in Я страціў рахунак:

Я страціў рахунак і мой сябар сказаў, што ты толькі дапамагаеш
    ** Каб аднавіць свой рахунак, запоўніце гэтую форму ** 1. Запоўніце форму: https://forms.gle/hGTsDd1PXjPdjaXY7 2. Пераканайцеся, што вы запоўнілі яго належным чынам. Пераканайцеся, што вы паказалі: 1) сваё пасведчанне асобы; 2) адрас электроннай пошты, які вы выкарыстоўваеце для атрымання вынікаў; 3) самае галоўнае - гэта папаўненне запісаў. Калі вы папоўнілі яго раней, вы павінны прадставіць свае запісы аб папаўненні (квітанцыі Google Play, квітанцыі аб аплаце праграм або кодашоп) як мага падрабязней. У адваротным выпадку рахунак на 100% НЕ будзе адноўлены. Пытанне: Што рабіць, калі я не ўсталяваў электронны ліст для свайго ўліковага запісу? A: Пакіньце гэта так: didnt put any@gmail.com Пытанне: Што рабіць, калі я не памятаю ніякай інфармацыі аб уліковым запісе? (дзень нараджэння, сафіт і г.д.) A: Калі вы раней папаўняліся, пераканайцеся, што вы ўнеслі ў форму свае запісы папаўнення, мы гэта праверым; калі вы не папоўнілі раней., а іншая інфармацыя не супадае з сістэмай, шкада, што ўліковы запіс не будзе адноўлены. Пытанне: Ці трэба мне адказваць на кожнае пытанне ў форме? A: Так, і вы павінны дакладна на іх адказаць. Пытанне: Што рабіць, калі я дазволіў свайму сябру папоўніць мяне? A: Папрасіце яго/яе запісаў і далучыце іх да формы. Памятайце: ніколі не выдавайце асабістую інфармацыю.

• Mentors

@AstroBg_44 пачакайце максімум 2 тыдні

• @VictorSoousa дзякуй

• Mentors

Log in to reply